Záhradné jazierka, biodesign bazény | ROSSY.sk
Košík:1 ks
bez DPH:241.46 €
s DPH:289.75 €

Záhradné jazierko, Andovce.


Záhradné jazierko s Koi, realizácia Júl 2014. Objem jazierka 16 m3. Jazierko je čistené cez dnovú vpusť a skimmer Oase AquaSkim Gravity, ktoré sú napojené na čerpadlovú šachtu. Filtráciu zabezpečuje prietokový filter Messner Delta 12 000, komorový filter a UV lampa Oase 55 W. Na izoláciu bola použitá PVC fólia Oase. V jazierku plávajú originálne Japonské Koi kapre.

Jazierko prešlo na jar 2018 menšou rekonštrukciou. Mechanickú časť filtrácie teraz zabezpečuje Štrbinový filter Ultra sieve 300, 2 vstupy a biologickú časť zabezpečuje zvírené médium kaldnes. Pôvodnú UV lampu Oase nahradila lampa TMC 55W. Obeh vody cez filtráciu zabezpečuje čerpadlo Hailea H25000.

V marci 2019 prešlo jazierko opäť miernou rekonštrukciou. Pribudol ostrovček a štrbinový filter nahradil bubnový filter Oase ProfiClear Premium Gravity a samozrejmosťou je v tom prípade automatické dopúšťanie vody Oase ProfiClear Guard.    


 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.